Reformierakonna Nõmme piirkond esitas Tallinna teenetemärgi kandidaatideks Kärt Mere, Ove Sanderi ja Ivo Lille

teenemarkReformierakonna Nõmme piirkond tegi ettepaneku Tallinna teenetemärgiga tunnustada Nõmme Lastekaitse Liidu juhti Kärt Mere, Nõmme Rahu koguduse juhti Ove Sanderit ja klaasikunstnik Ivo Lille.
„Inimesed, kes on oma töö ja pingutustega loonud meile rõõmu ja heaolu, väärivad tänu. Sel lihtsal põhjusel otsustasime esitada kolm tubli Nõmme inimest sel aastal Tallinna teenetemärgi kandidaatideks,“ ütles Reformierakonna Nõmme piirkonna juht Õnne Pillak.

Nõmme piirkonna juht usub, et kõik kolm kandidaati leiavad linnavalitsuse toetuse, sest tegu on oma ala parimate ja väljapaistvate Nõmme inimestega, kes väärivad oma pühendumuse eest tunnustamist. „Ma tahan uskuda, et sel aastal suudab linnavalitsus Tallinna teenetemärgi laureaate valides mööda vaadata nende kandidatuuri esitaja allkirjast ning teeb valiku selle järgi, mis on kandidaatideks esitatud inimeste panus meie ühiskonda ja oma kodukohta,“ rääkis Pillak.

„Kärt Mere, Ove Sander ja Ivo Lill on oma senise tegevusega kindlasti seda tänu ja tunnustust väärt,“ lisas ta.


Kärt Mere esitati teenetemärgi kandidaadiks pühendunud töö eest laste heaolu eest seismisel ja neile ühiskonnas paremate elutingimuste loomisel.
Nõmme Rahu koguduse juhile Ove Sanderile soovitakse teenetemärk anda tubli töö eest Nõmme Rahu koguduse juhina, Nõmme Lunastaja kiriku ülesehitamise eestvedajana ja Nõmme kogukonna hoidjana. Ivo Lill esitati teenetemärgi kandidaadiks tema silmapaistva panuse eest kunstivaldkonnas.

Lisainfo:

Õnne Pillak

Reformierakonna Nõmme piirkonna juht

onne.pillak@tallinn.ee

53305033

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga