Trummis turvaliselt koju, kooli, turule, sportima

sebrad2Mugav ja turvaline elukeskkond algab väikestest asjadest. Näiteks. Nõmmel, Trummi asumis aitaks sealsete inimeste kodu- , kooli- ja turuteed märksa ohutumaks muuta see, kui Trummi ja Raja tänava ristmikule tehtaks sebra.

Sellekohase ettepaneku on teinud need samad inimesed ka Tallinna Kommunaalametile. Vastuseks saadi, et ülekäigurada ei saa teha, sest enne on sinna vaja rajada mõnekümnemeetrine kõnnitee. Tunnistan, et minu jaoks on see kummaline vabandus, miks ei saa vajalikku ülekäigurada teha. Ülekäigurada ei välista ju kõnniteed ning vastupidi.

Mis võiks olla lahendus selles olukorras? Rajagem sinna kõnnitee ja seejärel ülekäigurada, on minu ettepanek linnavalitsusel. Et see mõte kõikide teiste soovide ja ettepanekute vahel kaotsi ei läheks, siis andsin selle kirjalikult eelmisel nädalal Tallinna Linnavolikogus linnavalitsusele üle. Saatsin selle ka Nõmme linnaosa vanemale Tiit Terikule ja Nõmme halduskogu liikmetele, sest koos suudab rohkem. Ma usun, et koos suudame leida võimaluse, kuidas Trummi inimeste kodu- ja kooliteed ohutumaks muuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga