Rattad alla ja sportima

DSCF1054Mida inimesed pühapäeva hilisõhtul teevad? Õhtuhämaruses trehvates ühe sõpra ja uurides, et kuhu tema nii hilja läheb vastas ta. Nõmme uuele kergliiklusteele rullitama, enne ööd ei ole võimalik sealt ülerahvastatuse tõttu sõita. Pean temaga nõustuma, et meie uus spordirada on mõnus ja inimesed on selle hetkega üles leidnud.

Eks see tegelikult ole ikka nii, et head asjad leiavad ise sinu juurde tee. Ei ole vaja suurt ilustulestikku ega ilukõnesid ;-). Uus tee on hea ja spordisõprade südamed vallutanud. Kui sinna õhtuti veel valgustuse ka saaks, siis ei kurdaks enam üldse :-).

Õnneks ei sega valguse puudumine homseid kergliiklustee avapidustusi.

1. augustil kell 12 avatakse pidulikult ja sportlikult Lääne-Tallinna ühendatud kergliiklustee Vääna tn-Akadeemia tee lõik, avaüritus toimub Pärnu mnt ja Vääna tn ristmiku jalgrattatee parklas (sissesõit Vääna tänavalt).

Kergliiklustee avamisel peetakse vastavatud teel teatevõistlus rulluiskudel ja rullsuuskadel, kus löövad kaasa Vasaloppeti võitja Raul Olle, endine suusakoondislane ja määrdemeister Urmas Välbe, praegused suusakoondislased Kein Einaste ja Piret Pormeister ning Eesti kiireim rulluisutaja Kert Keskpaik.

Rattad alla ja sportima!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga