Õnne Pillak: Maksumaksja raha väärtarvitamine Tallinnas peab lõppema

1443865_25197787 (1)Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Õnne Pillaku sõnul peab linnavalitsus esitama Riigikontrolli väljatoodud 2013. aasta kampaaniate kulude arve Keskerakonnale ning saadud vahendid suunama lasteaedade investeeringuteks.

“Aus samm väikeste tallinlaste suhtes oleks see, kui Keskerakond hüvitaks linnaeelarvesse need 337 000 eurot, mille kohta Riigikontroll on öelnud, et see on kasutatud partei, mitte tallinlaste huvides,” ütles Pillak. “Saadud raha tuleks linna esimese lisaeelarvega suunata Tallinna lasteaedade remondivahendite eelarve reale.”

Pillaku sõnul ei ole Tallinna maksumaksjate raha mõeldud ühe erakonna kampaania rahastamiseks, vaid inimeste elukeskkonna paremaks muutmiseks. “See, et Savisaar tallinlaste raha kasutab valimiskampaaniaks, on kahjuks juba vana uudis, aga on hea, et seda on nüüd kinnitanud ka Riigikontroll.”

“Samas on teada, et ka käesoleval aastal on tehtud suuri reklaamikampaaniaid, mistõttu kutsun Savisaart üles kohe laskma Keskerakonnal neid arveid maksta, mitte linnarahva raha väärtarvitada,” lisas ta.

 

Lisainfo:

 

Õnne Pillak

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees

onne.pillak@tallinn.ee

53305033

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga