Õnne Pillak: lasteaedade investeeringuteks oleks vaja vähemalt 7 miljonit eurot

op“See on hea uudis, et Tallinna linnapea otsustas tõsta lasteaedade investeeringute rahastamist, kuid arvestades muresid lasteaedadega peaks see summa olema vähemalt viis korda suurem, kui praegu 2012. aasta linnaeelarvesse planeeritud summa,” ütles Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Õnne Pillak.

“Olukord Tallinna lasteaedades on üks peamine murekoht, mille lahendamist ei saa lükata homsesse. Minu ettepanek Tallinna linnavalitsusele on tõsta lasteaedade investeeringud seitsmele miljonile eurole ning selle ettepaneku olen ma linnapeale ka saatnud,” ütles Pillak Reformierakonna teatel.

Pillaku sõnul on keerulises finantsolukorras olevas pealinnas oluline ka see, et poliitiliste erimeelsuste asemel keskendutaks olukorra lahendamisele.

“Tallinna väikesed kodanikud vajavad korras ja köetud lasteaedasid, õppe- ja mänguvahendeid ning kasvatajate-õpetajate hoolt ja tähelepanu. Selleks, et lasteaedades selliseid tingimusi tagada, tuleb Tallinna 2012. aasta lisatulud suunata lasteaedade rahastamisse,” kordas Pillak.

Delfi, 22.11.2011

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga