Nõmme spordihoonele anti roheline tuli

Täna kinnitas Nõmme halduskogu Nõmme Gümnaasiumi spordihalli detailplaneeringu, mis on kooliperele ja kõigile teistele nõmmekatest spordisõpradele kindlasti hea uudis.

Minu arvates on kiiduväärt, et siiani vaid jututasandil toimunud tegevus on lõpuks reaalset kuju võtmas. Viimased neli aastat on igal Nõmme Gümnaasiumi aktusel linnajuhtide poolt lubadud, et kohe-kohe lööme kopa mulda. Siiani seda juhtunud ei ole, aga lootus tunneli lõpus hakkab väikselt tärkama. Tõsi, projekti kinnitamine ei tähenda veel seda, et homme hakatakse ehitama, kuid see on üks oluline samm lähemale Nõmme Gümnaasiumi spordihallile.

Nüüd jääb vaid loota, et ka linnaisad meie spordihalli projekti toetavad ning pingutavad selle nimel, et eurorahade abiga saaks Nõmme Gümnaasium peagi uue ja korraliku spordihoone. On ammu aeg, et gümnaasiumi kooliperel oleksid korralikud sportimistingimused ja ujumissõbrad, kes täna enam Nõmme ujulasse ei mahu, saaksid uues ujulas sportimas käia.

Millise spordihalli Nõmme endale siis saab? Heakskiidu saanud planeeringu kohaselt on uus spordihoone 3-korruseline, kolme korvpallisaali, aeroobikasaali, ujula ja kohvikuga ning see rajatakse Nõmme Gümnaasiumi hoovile Põllu ja Pargi tänava poolsesse alasse (Nõmme Gümnaasiumi spordihalli põhijoonis) .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga