Nõmme gümnaasium saab uue spordihalli

Nõmme_gümnaasiumNõmme halduskogu kinnitas oma tänavuse esimese poolaasta viimasel koosolekul Nõmme gümnaasiumi spordihalli detailplaneeringu.

“Mind rõõmustab, et lõpuks ometi on neli aastat kestnud jutt Nõmme gümnaasiumi spordihallist võtnud ka reaalse kuju,” tunnistas Nõmme halduskogu ja gümnaasiumi hoolekogu liige Õnne Pillak. “Tõsi, planeeringu kinnitamine ei tähenda veel, et maja kohe valmis ehitataks, kuid see on üks oluline samm spordihallile lähemale.”

Pillak loodab, et halduskogu poolt kinnitatud hoone planeerigut toetavad ka linnajuhid, kes teevad omalt poolt kõik selleks, et eurorahade abiga saaks gümnaasium peagi uue ja korraliku spordihalli.

“On ammu aeg, et gümnaasiumi kooliperel oleksid korralikud sportimistingimused ja ujumissõbrad, kes täna enam Nõmme ujulasse ei mahu, saaksid uues ujulas sportimas käia,” märkis Pillak.

Halduskogult heakskiidu saanud planeeringu kohaselt on uus spordihoone kolmekorruseline, kolme korvpallisaali, aeroobikasaali, ujula ja kohvikuga ning see rajatakse kooli hoovile Põllu ja Pargi tänava poolsesse alasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga