Linnavalitsusel tuleb Tallinna liikluses tekitatud segadusi selgitada kohe, mitte kuu pärast

Nädalavahetusel teatasid IRL ja sotsid, et volikogus tuleks seoses segadustega Tallinna tänavatel korraldada erakorraline istung.

Mõistan täielikult oma kolleegide muret IRLi ja SDE fraktsioonis, kuid minu isiklik seisukoht on, et me ei peaks ootama kuu aega volikogu esimehe otsust, et kas ta kutsub erakorralise istungi kokku või mitte. BUS graffitite ilmumisest linnapilti ja sellega seotud segadustest tuleb rääkida esimesel võimalusel. Seda peaks tegema juba kahe nädala pärast, kui volikogu koguneb korralisele istungile.

Bussirajad

Saatsin täna ka Toomas Vitsutile ettepaneku, lülitada Tallinna liikluskorraldust puudutava küsimuse arutelu 23. augusti päevakorda. Ma siiralt loodan, et volikogu esimees mõistab tallinalste pahameelt ja on valmis leidma lahendusi, mis sobivad enamusele, mitte ainult linnavalitsusele.

Olgem ausad küsimus ei ole ju mitte selles, et ühistransporti ei peaks arendama ja eelistama. Eesmärki, panna inimesi eelistama ühistransporti, on iseenesest õige. Eriarvamused on selles osas, kuidas seda eesmärki saavutada. Demokraatlikus ühiskonnas on normaalne, et inimestel on erinevad arvamused, neid arutatakse ja leitakse üksmeel, kuidas edasi liikuda. Paraku on linnavalitsus valinud tee, kus inimesed seatakse jõuga fakti ette. Selline käitumine on vale.
Ettepanek Vitsutile

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga