Laulu- ja tantsupeo kontserte võiks üle kanda Vabaduse väljaku ekraanidel

Jalutades täna üle Vabaduse väljaku mõtlesin, et küll oleks tore päiksepaistelise ilmaga esindusväljaku suurtelt ekraanidelt vaadata erinevate kultuuripealinna ürituste ülekandeid. Näiteks sel nädalavahetusel võiks Vabaduse väljakul näidata laulu- ja tantsupeo kontsertide ülekandeid. Ma olen kindel, et vaatajaid neile ülekannetele jaguks. Samuti jõuaks meie noorte suur pidu linna külalisteni, kes varem sellest ehk kuulnudki ei ole.

Tuhandeid noori laulu- ja tantsusõpru ühendav pidu, mis saab homme alguse Tallinna Lauluväljakul on kultuuripealinna üks olulisematest sündmustest.  Liialdamata võib öelda, et tegu on ühe Eesti firmamärgiga, mida oleks patt jätta näitamata meie esindusväljakul. Minu teada Tallinn täna seda võimalust ei kasuta. Sellest on aga kahju. Täna näitavad Vabaduse väljaku ekraanid peamiselt ilmauudiseid või linnavalitsuse pressiteateid. Suvel, eriti veel kui on tegu kultuuripealinnaga, võiks need ekraanid linnarahvale ja külalistele palju huvitavamat pilti näidata. Eesoleval nädalavahetuse võiks selleks olla laulu- ja tantsupeo ülekanded.

 

30062011887

(Vabaduse väljaku ekraanid 30.06.2011 kell12:19)

Tingimused XI noore laulu- ja tantsupeo Maa ja Ilm kontsertide ülekanneteks on Vabaduse väljakul olemas. Samuti on olemas ka suurte ürituste ülekannete kogemus, mis saadi eelmisel aastal jalgpalli MM näitamisega. Laulu- ja tantsupeo näitamine Vabaduse väljaku ekraanidel muudaks kultuuripealinna keskkonna huvitavamaks ning rõõmustaks nii linnaelanikke kui külalisi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga