Keskerakonnaga liitunud sportlased, kus olete?!

IMG_0212Täna hommikul lugedes Postimehest, kuidas Tallinn taas vähendab noortespordi toetusi, tekkis minul küsimus. Kus on nüüd need Keskerakonnaga liitunud sportlased, kelle eesmärk on noorte spordi arendamine ja toetamine?

Eelmisel aastal Keskerakonnaga liitunud Ksenija Balta ja vehkleja Irina Embrich ülistasid Keskerakonna spordi- ja noorsoopoliitikat, tuues selle ka erakonda astumise üheks põhjuseks. Irina Embrich toonitas, et vaatamata sellele, et riigi valitsus ühena esimestest eelarvekärbetest võttis linnadelt ja valdadelt raha ära spordi toetamiseks, on Tallinn ikka leidnud võimalusi rahva- ja tippspordi rahastamiseks.

Mida me loeme aga tänasest Postimehest?! Tallinn vähendab sporditoetusi. Vaadates korra lähiminevikku, siis see ei ole viimastel aastatel esimene kord, kui keskerakondlik linnavalitsus noorte pealt kokkuhoiab. 2009. aastal võttis Tallinna linnavalitsus spordiklubidelt reaalselt raha vähemaks kaks korda. Kas see on tõesti spordisõbraliku erakonna käitumine? Selle asemel, et hooliseda noorte sportimisvõimaluste eest, on keskerakondlased teinud endast kõik, et Tallinnale oma televisioon luua.

Kulla Keskerakonna spordiaktivistid, ajage nüüd selg sirgu ja põrutage rusikaga vastu lauda!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga