Jägermeister Rock Liiga on võimalus kõigile muusikutele

Elukuul ettevõtmine ja eriti hea lava fiili sai aasta tagasi sel üritusel! Ütleb keegi cockstar Rada7-s.

Jutt käib Jägermeister Rock Liiga 2011-st, mille eelvoorud peagi algavad.  Teist aastat toimuv üritus on mõeldud bändidele, kes soovivad astuda muusikalisse lahingusse  ja võidu korral noppida enda rahapauna 3000 eurose auhinnaraha.

Minu arvates on sellised üritused kiiduväärt ettevõtmised. Eriti meeldib mulle võistlusmoment, mis õpetab, et rahapatakad ei kuku kellelegi sülle niisama. Võidu nimel tuleb ikka vaeva näha.

Selliste võistlustega käivad käsikäes erinevad kuulujutud. Näiteks on minu kõrva sosistatud, et Jägermeister Rock Liiga on äraostetud üritus, kus uutel pole võimalust edasi pääseda. Julgen vastupidist väita. Kui paljud on teist varem kuulnud ansamblit nimega The Nymph? Või millist mussi teeb Goresoerd? Mitu kauamängivat on väljaandnud Ketikoerad? Olgem ausad, liiga paljudele need bändid tuttavad ei ole (kuigi minu ipodis on kaks nendest ennast juba mugavalt sisseseadnud 😎 ).

Kuigi paljud nimetatud  muusikalistest rühmitustest liiga palju ei tea, on need selle aasta Rock Liiga eelvooru pääsenud. Lisaks nendele kolmele bändile on eelvoorudes veel mitmed mitte-midagi-ütlevad bändid. Mis me siit järeldame? Tegu on üritusega, kus võimalus on kõigil. Tõsi on see, et alati ei pääsegi kõik edasi ja päevalõpuks saab võitja olla vaid üks. Sellepärast ei tasu veel pilli nurka visata 🙂 .

(EgoStrip. Jägermeister Rock Liiga 2011 Tallinna eelvooru pääsenu)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga