“Eesti otsib superstaari” noored tähed nõustavad saatesse pürgijaid!

file37322817_f54f837aBändCämp kutsub kõiki noori muusikuid täna kell 18:00 EBSi „Eesti otsib superstaari” infopäevale, kus jagavad kasulikke õpetusi Ott Lepland, Anis Arumets, Norman Salumäe, Nele Kirsipuu ja Mihkel Ratt.

Infopäeva eesmärk on abistada muusikuid, kes plaanivad osaleda saates „Eesti otsib superstaari”. BändCämp’i pressiesindaja Õnne Pillak leiab: “Parimad nõuandjad on ikka need, kes selle tee on juba ise läbi käinud. Lisaks jagatakse noortele muusikutele nõuandeid esinemise, oma näo leidmise ja muusikalise karjääri teemal laiemalt,” lisas Pillak.

BändCämp’i eestvedaja Ikevald Rannapi sõnul nõuab staarisaates osalemine palju julgust ja eneseületust. „Olles ise käinud laulukoolides ja näinud saate-protsessi kõrvalt, siis tundub, et paljudele on probleemiks see, et ei ole piisavalt julgust ja teadmisi, et üldse osaleda eelvoorus ning teha seda veel edukalt,” rääkis Rannap.

“Eesti otsib Superstaari” infotund toimub 27. detsembril kell 18:00-20:00 Tallinnas EBS-is (Estonian Business School) ruumis 405, Lauteri 3, 4. korrusel. Infotunnile saab registreeruda SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga