BändCämpJäm peab oma esimest sünnipäeva

476409t11hea10Reedel, 10. detsembril oma esimest aastapäeva tähistav BändCämpJäm peab pidu mitmes Eesti linnas, sünnipäevatuur viib bändi Raplasse, Tartusse ja Tallinna.

Sünnipäevatuuri esimene jämmimine toimub 3. detsembril Rapla kultuurikeskuses. Enne pidu räägivad muusikaalast tööjuttu workshop’is Revolveri solist Maarius Urvet ja Martin Saaremägi alias Kid. Sünnipäevalast õnnitlevad oma muusikaga Merwis, Spike ja rohupillipoiss Erki-Andres Nuut, tutvustas BändCämpi pressiesindaja Õnne Pillak.

Raplast pärit muusiku Maarius Urveti sõnul on tal rõõm teha BändCämpiga koostööd, sest peale lavalise kogemuse on oluline, et muusikud saaksid muusikaalaseid koolitusi ja nõuandeid juba tegutsevatelt artistidelt – seda tühimikku BändCämp oma tegevusega täidab.

“Muusika annab mulle palju võimalusi ennast avada. Muusika on minu jaoks fun ja chill elustiil. Kui tahad olla hea muusik, ei saa luua lihtsalt kohusetundest või eesmärgiga kiiresti rikkaks saada. Kõik peaks tulema südamest ja kui oled siiras, tunneb seda ka publik,” ütles Urvet.

Revolveri solisti sõnul on reedene workshop teatraalne. “Ma ei oska veel täpselt öelda, mis reedel saab, läheneme asjale loominguliselt. Üks on kindel: workshop tuleb praktiline ja teatraalne, sest plaanime anda õppetunni, kuidas ühte esinemist korraldada,” sõnas Urvet.

Peale Urveti astub workshop’i raames üles Martin Saaremägi alias Kid, kes suurepärase musitseerimise kõrval on kirjutanud lugusid Shanonile, HND’le ja Brides in Bloom’ile ja teinud koostööd Sal-Salleriga.

BändCämpJämi sünnipäevatuur on 3. detsembril Raplas, 9. detsembril Tartus ja  11. detsembril Tallinnas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga