BändCämpJäm Keila üllatas The Nymph’iga

Täna toimus Keila noortekeskuses esimene BändCämpJäm Keila. Tegu on tähtsa BCJ-ga, sest see on teine ametlik BändCämpi sündmus, mis toimub  pealinnast väljaspool. Kiitus korraldajale Kalmer Kadele.

Peale lavakogemusele ja jämmimisele oli noortel muusikutel võimalus kuulata ja küsida nõuandeid bändi tegemiseks ning maailmas läbilöömiseks bassimehelt Mart Veskilt. Varem House of Games’is mänginud Veski teeb täna ise bändi koos Elmar Liitmaaga.

Lisaks Mart Veski workshopile esitasid oma lugusid ja jagasid kogemusi Ketikoerad, Decode ja The Nymph. Viimane nendest oli minu jaoks eriti hea üllatus. Tänaseks seitseaastat tegutsenud bändi näol on tegu ääretult andekate ja head rock muusikat viljeleva pundiga.

(The Nymph – osaleb ka LiveBändCämp hääletusel, et saada 19. novembril Rock Cafesse koos Terminaatoriga esinema)

Kui Sulle hakkas The Nymph nii väga meeldima, et tahaksid neid lives kuulata, siis peaksid tegema järgmist. Mine nüüd kiiresti-kiiresti Facebooki ja kirjuta otsingusse BändCämp, sealt leiad alalehe LiveBändCämp ja siis juba bändide listi, kelle hulgas on ka The Nymph’i video Nude. Kui oled video üles leidnud, siis pane sellele LIKE (meeldib). Neli enam like’t saanud bändi esinevad koos Terminaatoriga 19. novembril Rock Cafes. Aga kui Sa oled kärsitu ja tahad kohe saada video juurde, et sellele like (meeldib) anda, siis vajuta lihtsalt siia 😉 .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga