Reformierakond: linnahalli tulevik on tume

LinnahallTallinna linnavolikogu reformierakonna fraktsiooni esimehe Õnne Pillaku hinnangul puudub linnavalitsusel plaan, kuidas linnahalli arendusega edasi liikuda.

Pillaku sõnul on arusaadav, et arendamise läbirääkimised lihtsad, kuid need ei peaks olema ka salajased. “Mind ja paljusid teisi linnakodanikke huvitab, mis tingimustel linn läbirääkimistele asus, kuidas läbirääkimised on läinud, millise tulemuseni soovib linnavalitsus jõuda ning millal lõpuks ometi saab selgeks linnahalli tulevik,“ märkis ta

„Läbirääkimisi linnahalli arendusse investeerimise üle peetakse juba mitu aastat, kuid linna eesmärkidast, nõudmistest ja tähtaegadest ei tea siiani peale Taavi Aasa ja Edgar Savisaare keegi. Selle põhjal jääb mulje, et tegu on eksperimendiga, millele oodatakse hea lõppu,“ ütles Pillak.

Tema arvates võiks linnal olla tegevusplaan, kuidas linnahalli teemaga edasi liigutakse ning mis ajaks on selge, kas ameerika investoritega asutakse koostööle või mitte.

Pillak saatis täna Tallinna abilinnapeale Taavi Aasale arupärimise, kus soovib teavet linnahalli arendamise ja läbirääkimiste kohta. „Ebameeldivate uudistega ei ole mõtet venitada. Kui on selge, et ameerika ärimehed täna enam linnahalli arenduse vastu enam huvi ei tunne, siis võiks linn selle ausalt ka välja öelda,“ sõnas ta.

Ehitusuudised.ee, 08.09.2011.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga