Nõmme mäele vaateplatvorm, vaateratas või vaatetornid?

Mulle Mart Aderi mõte Nõmme mäelt avanevast linnapanoraami eksponeerimisest meeldib. See oleks üks võimalustest, kuidas muuta väsinud Nõmme keskust atraktiivsemaks.

Kuid ma ei piirduks ainult vaateplatvormi lahendusega, mis täna on välja pakutud. Minu meelest peaks mõtlema natuke lennukamalt, et leida see parim variant, mis sobiks Nõmme keskkonda ja oleks inimestele maksimaalselt atraktiivne.

Liverpooli vaateratasNõmme inimesed võiksid üheskoos arhitektide ja ideemeistritega mõelda selle üle, kas see lahendus peaks olema Nõmme mäele tehtud vaateplatvorm või mäe nõlvadele rajada hoopis mändide latvadest üle ulatuvad puidust vaatetornid, nagu see on Pääsküla rabas. Või hoopis ehitada vaateratas, mis on populaarne ja inimeste poolt armastatud atraktsioon paljudes Inglismaa linnades.

Võimalusi on erinevaid ja palju. Seetõttu tegin linnaosa valitsusele ettepaneku teha Nõmme mäelt avaneva linnapanoraami eksponeerimiseks ideekonkurss, et leidma parim lahendus, kuidas see mõte kõige paremini ellu viia.

Ma tõesti loodan, et see ideekonkursi ettepanek leiab toetust.

Kui Sul on mõtteid, kuidas Nõmme keskus elavamaks muuta, siis kõik mõtted on teretulnud aadressile onne@reform.ee .

Paneme Nõmme südame taas tuksuma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga