Männiku tee saab lõpuks korda

On põhjust rõõmustada, sest augustis hakatakse remontima Männiku tee lõiku, mis jääb Valdeku tänava ja linnapiiri vahele.

Alanud aastal möödus 5 aasta Männiku tee renoveerimisest. Toona tehtud tööd võiks iseloomustada O. Lutsu „Kevadest“ õpetaja Lauri sõnadega Tootsile: kui tervet rehkendust ei jõua teha, siis tee pool. Niisamuti juhtus Männiku tee remondiga. Pisut enne linnapiiri sai linnal raha ja jõud otsa ning nii on tänaseni Männiku tee lõpust ca 1,2 kilomeetrit auguline kui juustukera. Aga mitte enam kauaks.

Pärnu mnt remontÜks korralik samm Männiku tee korda tegemise suunas on astutud. Tallinna kommunaalamet käivitas hanke Männiku tee rekonstrueerimiseks Valdeku tänavast linna piirini.

Hankeleping sisaldab teedeehituslikke töid, veevarustuse ja kanalisatsiooni välisvõrke, tänavavalgustuse rajamist, sidekanalisatsiooni ja sidekaablite paigaldust, elektrikaabelliinide ümbertõstmist, soojustorustiku rekonstrueerimist ning haljastus- ja liikluskorralduslikke töid.

Kui kõik läheb plaanide kohaselt, siis aasta pärast saab teelõik korda, sest tööde kavandatav algus on 1. august 2012 ja lõpp 4. juuni 2013.

Aitäh kõigile, kes on järjekindlalt avaldanud toetust Männiku tee korda tegemiseks. Nagu ütlevad klassikud, siis visadus viib sihile.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga