Maamaks uuest aastast hingusele

Reformierakond kutsub Tallinna võimuerakondi toetama eelmise nädala volikogu istungil taasalgatatud maamaksu kaotamise eelnõu, mis näeb ette koduomanike maamaksust vabastamist 1. jaanuarist 2010.


„Eelmisel nädalal kutsus vastvalitud volikogu esimees volikogu liikmeid esindama oma valijaid, mitte erakonda. Reformierakonna valijate jaoks, kelleks on väga suur hulk tallinlasi, on äärmiselt oluline, et Tallinna koduomanikud vabastataks koormavast maamaksust,“ ütles linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Õnne Pillak. „Nõuame maamaksu kaotamist 1. jaanuarist 2010“.

Pillaku sõnul on Reformierakonna juhtimisel tehtud riigis kõik selleks, et Tallinnas saaks maamaks kaotada. Käesoleva aasta juunis vastuvõetud maamaksuseaduse muudatus annab kohalikele omavalitsustele võimaluse kuni 3000m2 ulatuses kodualune maa maamaksust vabastada.

„Nüüd on vaid vaja Keskerakonna ja sotsiaaldemokraatide otsust. Tallinlaste maamaksust vabastamisega näitaks uus linnavõim, et hoolib linlastest, mitte ainult iseendast,“ lausus Pillak.

Lisainfo:

Õnne Pillak

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni liige
53305033

DSCF9335

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga