Linnapea tasus preemiaga Erki Korpile võla?

NS pildisPealinna 2011. aasta parimaks linnaosaleheks valiti Nõmme Sõnumid. Tegu on kena ning väljateenitud tunnustusega, mille üle nõmmekad tunnevad rõõmu.

Olen 100% nõus, et Nõmme Sõnumid on üks parim Tallinna linnaosalehtedest. Tegu on huvitava ja hariva väljaandega, mis tutvustab Nõmme ajalugu, tublisid Nõmme elanikke ja nende panust kodukandi arengusse.

Paraku suudab tänane linnavalitsus pea iga positiivse sammu külge kleepida porise sildi. Antud juhul oli see Nõmme linnaosa vanemale Erki Korpile palgalisa ehk preemia maksmine mitte millegi eest. Ma tahaks loota, et jutud justkui vajas linnapea Korpile võla maksmiseks JOKK skeemi, on laim. Samas ei saa ma aru, mis on see “eriline” panus, mille eest praegust linnaosavanemat premeerida 1005,50 euroga. Nõmme ajaleht on olnud alati silmapaistev oma huvitava sisuga ja seda tegev meeskond on tublit tööd teinud juba aastaid. Uue linnaosavanema tulekuga, muutus ainult pilt linnaosavanema veeru juures. Selle eest preemia maksmine ei ole kohane.

Selleks, et porijälg kenalt tunnustuselt pühkida, andsin ma volikogus linnapeale üle arupärimise küsimustega, millega saab tutvuda siin.

Vastuseid minu küsimustele saab lugeda 23. veebruaril.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga