Tallinna linnavalitsus tekitab alusetuid hirme

Mul on hea kuulda, et linnavalitsus ei plaani Nõmme ja Pirita linnaosas parkimist tasuliseks muuta. Eelmisel nädalal volikogus üleantud arupärimine oli ajendatud murelike inimeste küsimustest mulle kui volikogu liikmele. Paraku ei osanud ma neile vastata ja pöördusin vastuse saamiseks Taavi Aasa poole. Piinlik on aga lugeda Taavi Aasa ja Erki Korbi süüdistust, et ma teen neile liiga.

Pigem tuleks tänastel linnajuhtidel vaadata peeglisse ja tunnistada endale, et ainuke hirmuallikas Tallinnas on tänane linnavalitsus oma tegevusega. Kallid lubadused ja teadmatus, kus kohast nende täitmiseks raha võetakse, on see mis Tallinna inimesi ärevaks muudab.

Minu soovitus Edgar Savisaarele ja Taavi Aasale on, et tasuta ühistranspordi rahastamisega kaasnevate hirmude ärahoidmiseks tuleks neil kiiremas korras avalikustada, mille arvelt seda teha soovitakse.

greed4Spekulatsioonide ja kuulujuttude laviin lõpeks, kui linnavalitsus avalikustaks järgmisest aastast plaanitava tasuta ühistranspordi finantsplaani. On ilmselge, et linnavalitsuse lubatud tasuta ühistranspordi rahastamiseks täna linnaeelarves vahendid puuduvad. Samuti on puudu kogu projekti finantsplaan. Minul kui volikogu liikmel on jätkuvalt arusaamatu, kelle arvelt võetakse selle projekti elluviimiseks raha. Kahtlus nagu makstaks „tasuta“ ühistransport kinni pensionäride, lasteaialaste ja auklike teede arvelt, külvab linlaste seas lihtsalt alusetuid hirme.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga