Sõbrad ja töökaaslased ütlevad…

õnne ja hannoHanno Pevkur

EV sotsiaalminister

Siiras, kohusetundlik ja rõõmsameelne  – selline on Õnne Pillak. Kui kuus aasta tagasi tuli Õnne minu abiliseks, siis oli ta tagasihoidlik Nõmme tüdruk, kes soovis anda panust oma kodukoha arengusse.  Koos võitlesime selle eest, et Wismari haigla ei koliks Nõmmele. Pingutame selle nimel, et Pääsküla ja Harku raba võetakse kaitse alla.  Täna seisab Õnne kindlalt Tallinna Linnavolikogus selle eest, et pealinlastel läheks hästi.

Vaatamata oma edule poliitikas on Õnne jäänud lihtsaks inimeseks, kelle jaoks ei ole ükski mure liiga väike.

tipp jatäppKätlyn Virro

Parim sõbranna

Mina tean Õnnet juba 10 aastat või siis natuke rohkemgi. Võin julgelt öelda, et sellist elurõõmsat ja teotahtelist inimest ei kohta tihti. See, kuidas ta kõigest ja kõigist enda ümber hoolib, on hämmastav. Ta on inimene, kes ei virise ümberringi toimuva üle, vaid leiab alati võimalused, kuidas asjad paremini toimima saada. Mul on hästi läinud, et olen leidnud sellise parima sõbranna, kelle peale võin alati kindel olla.

Lauri ja Õnne2Lauri Luik

Sõber, kolleeg Riigikogust

Kui Sa tahad, et asjad saaksid aetud ning soovid, et seda tehtaks ka südamega, siis on Õnne just see inimene, kelle poole peaksid pöörduma. Mul on hea meel, et Õnne nimi on Õnne, sest see ütleb tema kohta kõik :).


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga