Peaminister kohtus Haabersti pensionäridega

Täna kohtus peaminister Andrus Ansip Haabersti pensionäridega, lisaks temal osales kohtumisel Riigikogu rahanduskomisjoni esimees ja endine Haabersti linnaosa vanem Taavi Rõivas.

Haabersti ja Anspi

(Peaminister Andrus Ansip ja Riigikogu rahanduskomisjoni esimees Taavi Rõivas kohtumas Haabersti pensionäridega)

Esimesena tõstatasid kohalolijad pensionite teema ning peaminister kinnitas kõigile saalis olnutele, et valitsusel ei ole plaanis pensioneid kärpida. Kahetsusväärseks ja õelaks pidas Ansip Keskerakonna poolset hirmutamist ja paanika külvamist pensionite vähendamise teemal.

Lisaks pensionitele räägiti veel riigieelarvest ja Eesti majanduslikust olukorrast, eripensionitest, küttearvetest ja prügimajandusest.

Mitmetele kohalolijatele tegid muret Tallinna suured küttearved. Endise linnaosa vanema Taavi Rõivase sõnul on Reformierakonnal probleemile lahendus olemas. Selleks on vaja algatada programm „Küttearved kaks korda väiksemaks”, millega toetatakse korteriühistuid 150 miljoni krooniga majade soojustamiseks ja küttesüsteemide väljavahetamiseks. Ühistuid toetataks põhimõttel «1+1» ehk igale ühistu investeeritud kroonile lisab linn ühe krooni.

Täna toimunud peaministri kohtumine ei jää Tallinnas ainukeseks.

7. oktoobril kohtub peaminister Andrus Ansipiga Nõmme pensionäridega 12:00 Nõmme kultuurikeskuses.

Oma osalemise soovist anna teada telefonil 6 316 408.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga