Nõmme Gümnaasiumi jalkaplatsile uued väravad!

561892_610446465673967_186066082_nKuna Nõmme linnaosavanem ei suuda jalkasõpradele vastuseid anda ega nende muret lahendada, siis pöördusin Nõmme noorte murega linnavalitsuse poole. Hiiu staadioni saime korda tehtud. Loodetavasti suudame ka Nõmme Gümnaasiumi jalgpalliväljakule uued väravad soetada. Tellimus selleks on olemas.

Lp abilinnapea

Nõmme Gümnaasiumi, endise Hiiu Põhikooli hoone (edaspidi algklasside maja) juures on jalgpalliväljak, kus paljud noored ja vanemad jalgpallisõbrad on aastaid mängimas käinud.

Suvel pöördusid minu poole pettunud Nõmme noored murega, et enam ei ole vabal ajal kusagil jalgpalli mängida. Nimelt on suve algusest alates nimetatud jalgpalliväljakult üks platsil olevates väravates kadunud ja olemasolev värav on väga halvas seisukorras.

Meil Nõmmel on küll Hiiu staadion, mis pärast korduvaid lapsevanemate, jalgpallimängijate, minu, Nõmme halduskogu ja paljude teiste arupärimisi ja pöördumisi on saanud lõpuks endale uue murukatte. Kuid Hiiu staadionil esiteks ei ole võimalik noortel saada sobivaid aegasid mängimiseks ning teiseks käib väljaku rentimine neile ülejõu. Seega tuleb leida linnaosal koostöös linnavalitsusega võimalus ja muuta Nõmme Gümnaasiumi algklasside maja juures olev jalgpalliväljak taas mängimiskõlblikuks.

Pöördusin Nõmme noorte murega 10. juulil 2013 Nõmme linnaosavanema poole, kes kahjuks ei ole näidanud vähimatki huvi antud teema suhtes. Ei ole ma saanud tagasisidet, kas linnaosa on teadlik Nõmme Gümnaasiumi jalgpalliväljaku kadunud värava saatusest või sooviks omalt poolt midagi ette võtta, näiteks soetada väljakule uued väravad.

Seoses sellega pöördun Teie poole ettepanekuga, soetada Nõmme Gümnaasiumi algklasside maja juures olevale jalgpalliväljakule uued väravad, et noored saaksid jalgpalli mängides oma vaba aega sportlikult veeta.

Ühtlasi palun Teil vastata järgnevatele küsimustele:

1. Kas Te olete teadlik, et Nõmme Gümnaasiumi algklasside maja juurest kadus suve alguse üks jalgpallivära?

2. Kas olete koos linnaosavalitsusega uurinud, kuhu nimetatud platsilt jalgpallivärav kadus?

3. Kas Nõmme linnaosavanem on antud küsimuses linnavalitsuse poole pöördunud ning teinud ettepaneku uu(t)e värava(te) soetamiseks?

4. Kas peate võimalikuks Nõmme Gümnaasiumi algklasside maja juures olevale jalgpalliplatsile uute väravate soetamist?

Nõmme jalgpallisõprade nimel,

Õnne Pillak

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga