Nõmme elanikud soovivad Hiiu tänava remonti

Hiiu tnTallinna linnavolikogu liige Õnne Pillak (Reformierakond) ja 347 Nõmme elanikku tegid linnavalitsusele ettepaneku remontida Pärnu maantee ja Vabaduse puiestee vahele jääv Hiiu tänava lõik 2012. aastal.

„Linnaosa elanike soov on, et Hiiu tänaval oleks turvaline ja mugav nii perega jalutada kui ka jalgratta või autoga sõita. Paraku see täna nii ei ole, sest antud tee meenutab praegu pigem kuumaastikku, kui liiklemiseks sobivat ja turvalist tänavat,” selgitas Pillak.

Pillaku sõnul vajab Hiiu tänav remonti juba ammu, kuid siiani on seda lükatud ikka edasi. „Iga kevad visatakse teeaukudesse kiviklibu ja paigaldatakse aukude kõrvale hoitavaid liiklusmärke. Tallinna Kommunaalamet nimetab seda teeremondiks. On selge, et sellist tegevust teeaukude remondiks nimetada ei saa,” ütles Pillak.

„Autodele ja ühistranspordile sõidetamatuks muutunud ning elanikele rohket vibratsiooni ning müra tekitava Hiiu tänava täielikku remonti ei ole võimalik enam edasi lükata,” hindas Hiiu tänava olukorda Nõmme halduskogu liige Pillak.

Pillak loodab, et Tallinna linnavalitsus võtab Nõmme inimeste pöördumist tõsiselt ning leiab 2012. aasta eelarvest vahendid Hiiu tänava remondiks. „Ma tahaks uskuda, et linnavalitsus hoolib Tallinna miljööväärtuslikest piirkondadest ja oma elanikest ning remondib järgmisel aastal Hiiu tänava ära,” lisas Pillak.

Delfi, 19.12.2011.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga